Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Ferie zimowe 2018 - konkurs na najciekawszą inicjatywę - Aktualności -

Nawigacja

Ferie zimowe 2018 - konkurs na najciekawszą inicjatywę

Zapraszamy do udziału w konkursie na najciekawszą inicjatywę profilaktyczno-edukacyjną dotyczącą organizacji czasu wolnego dla dzieci i młodzieży w miejscu zamieszkania, organizowaną podczas ferii zimowych na Mazowszu.

Do 10 stycznia br. można zgłaszać inicjatywy, które będą realizowane z dziećmi podczas ferii. Konkurs odbędzie się w terminie od 15 do 26 stycznia.

Organizatorami konkursu są: Wojewoda Mazowiecki,  Mazowiecki Kurator Oświaty, Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu oraz Komendant Stołeczny Policji.

Zgłoszone pomysły oceniane będą między innymi pod względem ich innowacyjności i uniwersalności - możliwości przeniesienia inicjatyw na grunt innych mazowieckich powiatów. Istotnym konkursowym kryterium jest też dopasowanie przedstawianych propozycji do oczekiwań młodych ludzi. Ważny aspekt to też promocja zdrowego, wolnego od uzależnień, agresji i przemocy, stylu życia.

Zachęcamy wszystkie podmioty spełniające wymogi określone w regulaminie do udziału w konkursie. List otwarty organizatorów oraz regulamin konkursu znajduje się w poniższym dokumencie.

Więcej informacji na stronie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.

Metryczka

Data publikacji 03.01.2018
Data modyfikacji 04.01.2018
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Kornelia Szczepaniak
Osoba udostępniająca informację:
Kornelia Szczepaniak
do góry