Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Harmonogram spotkań informacyjnych - reforma edukacji - Aktualności -

Nawigacja

Harmonogram spotkań informacyjnych - reforma edukacji

W załączeniu przedstawiamy Państwu Harmonogram spotkań informacyjnych, które odbywać się będą na terenie województwa mazowieckiego.

Spotkania przeznaczone są dla wszystkich - rodziców, nauczycieli, dyrektorów szkół, przedstawicieli samorządów i związków zawodowych - zainteresowanych wdrażaniem reformy edukacji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach. Przy każdym z terminów spotkań znajduje się link do rejestracji. Rejestracja ma wyłącznie charakter organizacyjny, związany z zabezpieczeniem odpowiedniej liczby miejsc dla uczestników spotkania.

Harmonogram spotkań informacyjnych
Rejon
Adresaci spotkania
Terminy spotkań  
i ich godziny
Lokalizacja spotkań Spotkanie dla zainteresowanych z rejonu Link do rejestracji
Delegatura w Siedlcach
Spotkania z samorządami i dyrektorami
10.03.2017 r.
godz. 11.00
Zespół Szkół  nr 5 w Garwolinie,
ul. Janusza Korczaka 10
powiat garwoliński
17.03.2017 r.
godz.13.00  
Zespół Szkół nr 2,
ul. gen. Orlicz-Dreszera 3,
08-110 Siedlce
powiat łosicki, powiat sokołowski, powiat węgrowski, powiat siedlecki, M. Siedlce
Zarejestruj się
Spotkania z nauczycielami
10.03.2017 r.
godz. 13.30
Zespół Szkół nr 5 w Garwolinie,

 

ul. Janusza Korczaka 10
powiat garwoliński
Zarejestruj się
17.03.2017 r.
godz. 14.30
Zespół Szkół nr 2,
ul. gen. Orlicz-Dreszera 3,
08-110 Siedlce
powiat łosicki, powiat sokołowski, powiat węgrowski, powiat siedlecki, M. Siedlce
Zarejestruj się
Spotkania z rodzicami
10.03.2017 r.
godz. 15.30
Zespół Szkół nr 5 w Garwolinie,
ul. Janusza Korczaka 10
powiat garwoliński
Zarejestruj się
17.03.2017 r.
godz. 16.30
Zespół Szkół nr 2,
ul. gen. Orlicz-Dreszera 3,
08-110 Siedlce
powiat łosicki, powiat sokołowski, powiat węgrowski, powiat siedlecki, M. Siedlce
Zarejestruj się
Delegatura w Ostrołęce
Spotkania  z samorządami i dyrektorami
09.02.2017 r.
godz. 13.00  
Szkoła Podstawowa w Krasnosielcu,
ul. Ogrodowa 2a
06-212 Krasnosielc
powiat makowski,
powiat przasnyski
Zarejestruj się
03.03.2017 r.
godz. 13.00
Gimnazjum w Rzekuniu,
ul. Szkolna 1,
07-411 Rzekuń 
M. Ostrołęka,
powiat ostrołęcki
Zarejestruj się
09.03.2017 r.
godz. 13.00 
Gimnazjum Nr 2 w Wyszkowie,
ul. Gen. Sowińskiego 55,
07-200 Wyszków
powiat wyszkowski
Zarejestruj się
16.03.2017 r.
godz. 13.00 
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Małkini Górnej,
ul. Leśna 15,
07-320 Małkinia Górna 
powiat ostrowski
Zarejestruj się
Spotkania z nauczycielami
09.02.2017 r.
godz. 15.00  
Szkoła Podstawowa w Krasnosielcu,
ul. Ogrodowa 2a,
06-212 Krasnosielc
powiat makowski,
powiat przasnyski
Zarejestruj się
03.03.2017 r.
godz. 15.00 
Gimnazjum w Rzekuniu
ul. Szkolna 1,
07-411 Rzekuń
M. Ostrołęka,
powiat ostrołęcki
Zarejestruj się
09.03.2017 r.
godz. 15.00
Gimnazjum Nr 2 w Wyszkowie,
ul. Gen. Sowińskiego 55,
07-200 Wyszków
powiat wyszkowski
Zarejestruj się
16.03.2017 r.
godz. 15.00  
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Małkini Górnej,
ul. Leśna 15,
07-320 Małkinia Górna 
powiat ostrowski
Zarejestruj się
Spotkania z rodzicami
09.02.2017 r.
godz. 17.00  
Szkoła Podstawowa w Krasnosielcu,
ul. Ogrodowa 2a,
06-212 Krasnosielc
powiat makowski,
powiat przasnyski
Zarejestruj się
03.03.2017 r.
godz. 17.00   
Gimnazjum w Rzekuniu,
ul. Szkolna 1,
07-411 Rzekuń 
M. Ostrołęka,
powiat ostrołęcki
Zarejestruj się
09.03.2017 r.
godz. 17.00 
Gimnazjum Nr 2 w Wyszkowie,
ul. Gen. Sowińskiego 55, 
07-200 Wyszków 
powiat wyszkowski
Zarejestruj się
16.03.2017 r.
godz. 17.00  
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Małkini Górnej,
ul. Leśna 15,
07-320 Małkinia Górna 
powiat ostrowski
Zarejestruj się
Delegatura w Ciechanowie
Spotkania z samorządami i dyrektorami
07.02.2017 r.
godz. 12.00
Zespół Szkół w Szczytnie,
Szczytno 3,
09-141 Szczytno
powiat płoński,
powiat pułtuski
Zarejestruj się
10.03.2017 r.
godz. 13.00 
Gimnazjum TWP
ul. Kraszewskiego 8a
06-400 Ciechanów     
powiat żuromiński,
powiat mławski,
powiat ciechanowski
Zarejestruj się
Spotkanie z nauczycielami
07.02.2017 r.
godz. 14.00 
Zespół Szkół w Szczytnie,
Szczytno 3,
09-141 Szczytno
powiat płoński,
powiat pułtuski
Zarejestruj się
10.03.2017 r.
godz. 15.00
Gimnazjum TWP
ul. Kraszewskiego 8a
06-400 Ciechanów     
powiat żuromiński,
powiat mławski,
powiat ciechanowski
Zarejestruj się
Spotkanie z rodzicami
07.02.2017 r.
godz. 16.00
Zespół Szkół w Szczytnie,
Szczytno 3,
09-141 Szczytno
powiat płoński,
powiat pułtuski
Zarejestruj się
10.03.2017 r.
godz. 17.00
Gimnazjum TWP
ul. Kraszewskiego 8a
06-400 Ciechanów     
powiat żuromiński,
powiat mławski,
powiat ciechanowski
Zarejestruj się
Delegatura w Płocku
Spotkania z samorządami i dyrektorami
27.01.2017 r.
godz. 13.00
Zespół Szkół  nr 2 w Płocku,
ul. F. Chopina 62,
09-402 Płock
powiat sierpecki,
M. Płock
Zarejestruj się
07.02.2017 r.
godz. 12.00 
Gimnazjum im. K.K. Baczyńskiego w Słupnie,
ul. Kościelna 16,
09-472 Słupno
powiat gostyniński,
powiat płocki
Zarejestruj się
Spotkania z nauczycielami
21.03.2017 r.
godz. 13.30
Zespół Szkół  nr 2 w Płocku,
ul. F. Chopina, 62
09-402 Płock
powiat sierpecki,
M. Płock
Zarejestruj się
23.03.2017 r.
godz. 13.30
Gimnazjum im. K.K. Baczyńskiego w Słupnie,
ul. Kościelna 16,
09-472 Słupno
powiat gostyniński,
powiat płocki
Zarejestruj się
Spotkania z rodzicami
21.03.2017 r.
godz. 15.30
Zespół Szkół  nr 2 w Płocku,
ul. F. Chopina 62,
09-402 Płock
powiat sierpecki,
M. Płock
Zarejestruj się
23.03.2017 r.
godz. 15.30
Gimnazjum im. K.K. Baczyńskiego w Słupnie,
ul. Kościelna 16,
09-472 Słupno
powiat gostyniński,
powiat płocki
Zarejestruj się
Delegatura w Radomiu
Spotkania z samorządami i dyrektorami
09.02.2017 r.
godz. 13.00
Zespół Szkół  im. Jana Pawła II w Szydłowcu
ul. Wschodnia 57
powiat szydłowiecki, powiat przysuski, z powiatu radomskiego gminy: Iłża, Wierzbica, Wolanów, Kowala
Zarejestruj się
03.03.2017 r. 
godz. 13.00
Urząd Miasta i Gminy w Nowym Mieście,
pl. Ojca Koźmińskiego 4
powiat grójecki,
powiat białobrzeski
Zarejestruj się
24.03.2017 r.
godz. 13.00 
WSH Radom
ul. Traugutta 61a
M. Radom, powiat  kozienicki, powiat lipski, powiat  zwoleński,
 
z powiatu radomskiego gminy: Gózd, Jedlińsk, Jastrzębia, Jedlnia-Letnisko, Miasto i Gmina Pionki, Przytyk, Skaryszew, Zakrzew. 
Zarejestruj się
Spotkania z nauczycielami
09.02.2017 r.
godz. 15.00
Zespół Szkół  im. Jana Pawła II w Szydłowcu
ul. Wschodnia 57
powiat szydłowiecki, powiat przysuski,
 
z powiatu radomskiego gminy: Iłża, Wierzbica, Wolanów, Kowala
Zarejestruj się
03.03.2017 r. 
godz. 15.00
Urząd Miasta i Gminy w Nowym Mieście,
pl. Ojca Koźmińskiego 4
powiat grójecki, powiat białobrzeski
Zarejestruj się
24.03.2017 r.
godz. 15.00
WSH Radom
ul. Traugutta 61a
M. Radom, powiat kozienicki, powiat lipski, powiat zwoleński,
 
z powiatu radomskiego gminy: Gózd, Jedlińsk, Jastrzębia, Jedlnia-Letnisko, Misto i Gmina Pionki, Przytyk, Skaryszew, Zakrzew
Zarejestruj się
Spotkania z rodzicami
09.02.2017 r.
godz. 17.00
Zespół Szkół  im. Jana Pawła II w Szydłowcu
ul. Wschodnia 57
powiat szydłowiecki, powiat przysuski, z powiatu radomskiego gminy: Iłża, Wierzbica, Wolanów, Kowala
Zarejestruj się
03.03.2017 r.
godz. 17.00
Urząd Miasta i Gminy w Nowym Mieście,
pl. Ojca Koźmińskiego 4
powiat grójecki, powiat białobrzeski
Zarejestruj się
24.03.2017 r.
godz. 17.00
WSH Radom
ul. Traugutta 61a
M. Radom, powiat kozienicki, powiat lipski, powiat  zwoleński,
 
z powiatu radomskiego gminy: Gózd, Jedlińsk, Jastrzębia, Jedlnia-Letnisko,Miasto i Gmina Pionki, Przytyk, Skaryszew, Zakrzew
Zarejestruj się
Warszawa i powiaty okołowarszawskie
(szkoły postawowe, gimnazja, szkoły specjalne)
Spotkania z rodzicami
31.01.2017 r.
godz. 17.00
Gimnazjum nr 1
ul. H. Sawickiej 7,
Sochaczew
powiat: sochaczewski, żyrardowski
Zarejestruj się
03.02.2017 r.
godz. 17.00
Bemowskie Centrum Kultury
Górczewska 201,
01-459 Warszawa
dzielnice: Bemowo, Bielany, Wola, Ursus
Zarejestruj się
07.02.2017 r.
godz. 17.00
Szkoła Podstawowa nr 1 w Piasecznie
ul. Świętojańska 18
powiat: piaseczyński, otwocki, grodziski
Zarejestruj się
08.02.2017 r.
godz. 17.00
Gimnazjum nr 92 w Warszawie,
ul. Koncertowa 4
dzielnice: Wilanów, Ursynów, Mokotów
Zarejestruj się
10.02.2017 r.
godz. 17.00
Liceum Ogólnokształcące
im. T. Kościuszki
ul. T. Kościuszki 38,
Pruszków
(również dla szkół ponadgimnazjalnych)
powiat: pruszkowski, warszawski-zachodni
Zarejestruj się
01.03.2017 r.
godz. 17.00
Zespół Szkół nr 3 w Kobyłce,
ul. Księdza M. Załuskiego 57,
05-200 Kobyłka
powiat: miński, wołomiński, nowodworski, legionowski
Zarejestruj się
08.03.2017 r.
godz. 17.00
Szkoła Podstawowa nr 75 w Warszawie,
ul. Niecała 14
dzielnice: Ochota, Włochy, Śródmieście, Żoliborz, Wawer, Wesoła
Zarejestruj się
09.03.2017 r.
godz. 17.00
Urząd Dzielnicy Targówek
ul. Ludwika Kondratowicza 20,
Warszawa
dzielnice: Praga Północ, Praga Południe, Targówek, Rembertów, Białołęka
Zarejestruj się
Spotkania z nauczycielami
31.01.2017 r.
godz. 15.00
Gimnazjum nr 1
ul. H. Sawickiej 7,
Sochaczew
powiat: sochaczewski, żyrardowski
Zarejestruj się
03.02.2017 r.
godz. 15.00
Bemowskie Centrum Kultury
Górczewska 201,
01-459 Warszawa
dzielnice: Bemowo, Bielany, Wola, Ursus
Zarejestruj się
07.02.2017 r. 
godz. 15.00
Szkoła Podstawowa nr 1 w Piasecznie
ul. Świętojańska 18
powiat: piaseczyński, otwocki, grodziski
Zarejestruj się
08.02.2017 r.
godz. 15.00
Urząd Dzielnicy Ursynów,
aleja Komisji Edukacji Narodowej 61,
Warszawa
dzielnice: Wilanów, Ursynów, Mokotów
Zarejestruj się
10.02.2017 r.
godz. 15.00
Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki
ul. T. Kościuszki 38,
Pruszków 
(również dla szkół ponadgimnazjalnych)
powiat: pruszkowski, warszawski-zachodni
Zarejestruj się
01.03.2017 r.
godz. 15.00
Zespół Szkół nr 3 w Kobyłce,
ul. Księdza M.  Załuskiego 57,
05-200 Kobyłka
powiat: miński, wołomiński, nowodworski, legionowski
Zarejestruj się
08.03.2017 r.
godz. 15.00
Szkoła Podstawowa nr 75 w Warszawie,
ul. Niecała 14
dzielnice: Ochota, Włochy, Śródmieście, Żoliborz, Wawer, Wesoła
Zarejestruj się
09.03.2017 r. 
godz. 15.00
Urząd Dzielnicy Targówek
ul. Ludwika Kondratowicza 20,
Warszawa
dzielnice: Praga Północ, Praga Południe, Targówek, Rembertów, Białołęka
Zarejestruj się
Spotkania z samorządami i dyrektorami
31.01.2017 r.
godz. 13.00
Gimnazjum nr 1
ul. H. Sawickiej 7,
Sochaczew
powiat: sochaczewski, żyrardowski
Zarejestruj się
03.02.2017 r. 
godz. 13.00
Bemowskie Centrum Kultury
Górczewska 201,
01-459 Warszawa
dzielnice: Bemowo, Bielany, Wola, Ursus
Zarejestruj się
07.02.2017 r.
godz. 13.00
Szkoła Podstawowa nr 1 w Piasecznie
ul. Świętojańska 18
powiat: piaseczyński, otwocki, grodziski
Zarejestruj się
08.02.2017 r.
godz. 13.00
Urząd Dzielnicy Ursynów,
aleja Komisji Edukacji Narodowej 61,
Warszawa
dzielnice: Wilanów, Ursynów, Mokotów
Zarejestruj się
10.02.2017 r.
godz. 13.00
Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki
ul. T. Kościuszki 38,
Pruszków
(również dla szkół ponadgimnazjalnych)
powiat: pruszkowski, warszawski-zachodni
Zarejestruj się
01.03.2017 r. 
godz. 13.00
Zespół Szkół nr 3 w Kobyłce,
ul. Księdza M. Załuskiego 57,
05-200 Kobyłka
powiat: miński, wołomiński, nowodworski, legionowski
Zarejestruj się
08.03.2017 r.
godz. 13.00
Szkoła Podstawowa nr 75 w Warszawie,
ul. Niecała 14
dzielnice: Ochota, Włochy, Śródmieście, Żoliborz, Wawer, Wesoła
Zarejestruj się
09.03.2017 r.
godz. 13.00
Urząd Dzielnicy Targówek
ul. Ludwika Kondratowicza 20,
Warszawa
dzielnice: Praga Północ, Praga Południe, Targówek, Rembertów, Białołęka
Zarejestruj się
Warszawa i powiaty okołowarszawskie (szkoły ponadgimnazjalne)
Spotkania z rodzicami
10.02.2017 r.
godz. 17.00
Liceum Ogólnokształcące
im. T. Kościuszki
ul. T. Kościuszki 38,
Pruszków 
(również dla szkół podstawowych, gimnazjów, szkół specjalnych)
powiat: pruszkowski, warszawski-zachodni
Zarejestruj się
16.03.2017 r.
godz. 17.00
Zespół Szkół im. inż. St. Wysockiego d. „Kolejówka”
w Warszawie,
ul. Szczęśliwicka 56
dzielnice: Bielany, Wilanów, Ochota, Ursus, Wola, Włochy, Żoliborz, Mokotów, Bemowo, Ursynów; powiat:  grodziski,  piaseczyński, sochaczewski, żyrardowski, pruszkowski, warszawski zachodni;
Zarejestruj się
23.03.2017 r.
godz. 17.00
VIII Liceum Ogólnokształcace
im. Króla Władysława IV
w Warszawie,
ul. Jagiellońska 38
dzielnice:  Śródmieście, Rembertów,  Praga Południe,  Praga Północ, Targówek,  Wawer, Białołęka,  Wesoła; powiat:  nowodworski, otwocki, wołomiński, legionowski, miński;
Zarejestruj się
Spotkania z nauczycielami
10.02.2017 r.
godz. 15.00
Liceum Ogólnokształcące
im. T. Kościuszki
ul. T. Kościuszki 38,
Pruszków
(również dla szkół podstawowych, gimnazjów, szkół specjalnych)
powiat: pruszkowski, warszawski-zachodni
Zarejestruj się
16.03.2017 r.
godz. 15.00
Zespół Szkół im. inż. St. Wysockiego d. „Kolejówka”
w Warszawie,
ul. Szczęśliwicka  56
dzielnice: Bielany, Wilanów, Ochota, Ursus, Wola, Włochy, Żoliborz, Mokotów, Bemowo, Ursynów; powiat:  grodziski,  piaseczyński, sochaczewski, żyrardowski, pruszkowski, warszawski zachodni;
Zarejestruj się
23.03.2017 r.
godz. 15.00
VIII Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Władysława IV
w Warszawie,
ul. Jagiellońska 38
dzielnice: Śródmieście, Rembertów, Praga Południe, Praga Północ, Targówek, Wawer, Białołęka, Wesoła; powiat: nowodworski, otwocki, wołomiński, legionowski, miński;
Zarejestruj się
Spotkania z samorządami i dyrektorami szkół
10.02.2017 r.
godz. 13.00
Liceum Ogólnokształcące
im. T. Kościuszki
ul. T. Kościuszki 38,
Pruszków
(również dla szkół podstawowych, gimnazjów, szkół specjalnych)
powiat: pruszkowski, warszawski-zachodni
Zarejestruj się
 16.03.2017 r.
godz. 13.00
Zespół Szkół im. inż. St. Wysockiego d. „Kolejówka”
w Warszawie,
ul. Szczęśliwicka  56
dzielnice: Bielany, Wilanów, Ochota, Ursus, Wola, Włochy, Żoliborz, Mokotów, Bemowo, Ursynów; powiat:  grodziski,  piaseczyński, sochaczewski, żyrardowski, pruszkowski, warszawski zachodni;
Zarejestruj się
23.03.2017 r.
godz. 13.00
VIII Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Władysława IV
w Warszawie,
ul. Jagiellońska 38
dzielnice:  Śródmieście, Rembertów, Praga Południe, Praga Północ, Targówek, Wawer, Białołęka, Wesoła; powiat: nowodworski, otwocki, wołomiński, legionowski, miński;
Zarejestruj się

Metryczka

Data publikacji 24.01.2017
Data modyfikacji 30.01.2017
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Aldona Lodzińska
Osoba udostępniająca informację:
Dominika Stodolak
do góry