Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Lista nominowanych placówek do etapu ogólnopolskiego Konkursu o „LAUR Mistrza Nowoczesnej Edukacji” w województwie mazowieckim - Informacje bieżące -

Nawigacja

Informacje bieżące

Lista nominowanych placówek do etapu ogólnopolskiego Konkursu o „LAUR Mistrza Nowoczesnej Edukacji” w województwie mazowieckim

Warszawa, 19 lipca 2017 r.
Kuratorium Oświaty
w Warszawie

Al. Jerozolimskie 32, 00-024 Warszawa
 
DSI.5563.6.2017.AJ

Dyrektorzy
Przedszkoli, Szkół Podstawowych,
Gimnazjów, Liceów, Techników
i Szkół Zawodowych
województwa mazowieckiego

 

Szanowni Państwo,

na podstawie pkt. 7 Regulaminu Ogólnopolskiego Konkursu o „LAUR Mistrza  Nowoczesnej Edukacji” organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, Europejskie Stowarzyszenie Dialogu Edukacyjnego i Targi Kielce S.A., pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej, we współpracy z kuratoriami oświaty oraz § 2 Zarządzenia Nr 40 Mazowieckiego Kuratora Oświaty z dnia 23 czerwca 2017 r. w sprawie powołania Wojewódzkiej Komisji Konkursowej I Ogólnopolskiego Konkursu o „LAUR Mistrza Nowoczesnej Edukacji” dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz przedszkoli, poniżej przedstawiam listę nominowanych placówek do etapu ogólnopolskiego w województwie mazowieckim:


1.    Kategoria - przedszkole/inna forma edukacji przedszkolnej:
•    Miejskie Przedszkole nr 2 w Sokołowie Podlaskim
•    Publiczne Przedszkole nr 3 „Skrzat” w Ząbkach
•    Przedszkole Językowe Limonka w Warszawie
•    Miejskie Przedszkole nr 15 w Siedlcach
•    Miejskie Przedszkole nr 1 im. Marii Macieszyny w Płocku

2.    Kategoria - szkoła podstawowa:
•    Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi w Warszawie
•    Szkoła Podstawowa nr 97 im. Leona Kruczkowskiego w Warszawie
•    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach
•    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 11 im. Bolesława Chrobrego w Płocku
•    Szkoła Podstawowa nr 234 im. Juliana Tuwima w Warszawie

3.    Kategoria – gimnazjum/liceum
•    Gimnazjum nr 1 im. Łączniczek Armii Krajowej w Józefowie
•    Publiczne Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu
•    I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach
•    I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie
•    Publiczne Gimnazjum nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Radomiu

4.    Kategoria – technikum/szkoła zawodowa
•    Technikum nr 2 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach
•    Technikum w Zespole Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku
•    Technikum w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu
•    Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie
•    Technikum w Zespole Szkół Spożywczych i Hotelarskich w Radomiu

Powyższe prezentacje zostały przekazane do organizatora Targów Kielce, gdzie zostanie przeprowadzony ogólnopolski etap Konkursu.

Wyłonione prace zostały najwyżej ocenione przez Wojewódzką Komisję powołaną Zarządzeniem Nr 40 Mazowieckiego Kuratora Oświaty z dnia 23 czerwca 2017 r. spośród 52 prac nadesłanych w regulaminowym terminie.

Bardzo dziękuję wszystkim Uczniom i Nauczycielom, którzy wzięli udział w pierwszym etapie konkursu i życzę powodzenia w dalszej rywalizacji.

Z wyrazami szacunku,

wz. Mazowieckiego Kuratora Oświaty
/-/
Dorota Skrzypek
Mazowiecki Wicekurator Oświaty

 

 

Metryczka

Data publikacji 19.07.2017
Data modyfikacji 19.07.2017
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Adam Skup
Osoba udostępniająca informację:
Agata Siekierska
do góry