Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Program stypendialny „Marzenie o Nauce” - Konkursy -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Program stypendialny „Marzenie o Nauce”

15 lutego 2017 r. Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC rozpocznie rekrutację do siódmej edycji programu stypendialnego „Marzenie o Nauce”.

Program „Marzenie o Nauce” adresowany jest do uczniów III klas gimnazjów, którzy uzyskali średnią ocen za I semestr III klasy co najmniej 4,5 i zamieszkują na stałe w miejscowości do 30 tysięcy mieszkańców. Dochód na jedną osobę w gospodarstwie domowym kandydata nie może przekraczać 900 zł netto. Warunkiem otrzymania stypendium jest przyjęcie do jednego z liceów współpracujących z Fundacją (pełna lista placówek udostępniona jest na stronie www.efc.edu.pl).

 

15 lutego 2017 r. Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC rozpocznie rekrutację do siódmej edycji programu stypendialnego „Marzenieo Nauce”. Wnioskiem zgłoszeniowym I fazy rekrutacji jest wyłącznie formularzon-line wysłany przez Kandydata w terminie od 15 lutego do 31 marca 2017 rokuza pośrednictwem strony ww.efc.edu.pl.

Wyniki I fazy zostaną ogłoszone 13 kwietnia 2017 roku.

Osoby zakwalifikowane otrzymają informację drogą mailową. Wybranych kandydatów odwiedzą osobiście w miejscu zamieszkania Koordynatorzy regionalni. Ostateczne wyniki rekrutacji zostaną opublikowane na stronie internetowej Fundacji  14 czerwca 2017 roku.

W ramach stypendium Fundacja EFC pokrywa opłaty szkolne, koszty ubezpieczenia oraz zakwaterowania i wyżywienia w szkolnej bursie, udostępnia podręczniki, finansuje wycieczki klasowe i naukę języka angielskiego, a podczas ferii i wakacji zapewnia swoim Stypendystom wyjazdy na obozy narciarskie i windsurfingowe.

 

Wszystkim Kandydatom życzymy powodzenia!

                                                                                        

 W załączeniu Regulamin stypendiów.

 

Metryczka

Data publikacji 27.02.2017
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Helena Chełstowska
do góry