Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Konferencja "Podlaskie EDUinnowacje 2017" - Aktualności -

Nawigacja

Konferencja "Podlaskie EDUinnowacje 2017"

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach oraz Towarzystwo Przyjaciół Moniek zapraszają na drugą z cyklu konferencję pod hasłem „ Podlaskie EDUinnowacje 2017” skierowaną do dyrektorów szkół, nauczycieli, przedstawicieli samorządów i wszystkich innych osób zainteresowanych nowoczesną szkołą.

Celem Podlaskich EDUinnowacji jest zaprezentowanie nowoczesnych technologii  i innowacyjnych rozwiązań stosowanych w edukacji oraz zachęcenie nauczycieli do wykorzystywania ich w pracy dydaktycznej.

Na uczestników czeka szereg wykładów i warsztatów dotyczących nowości technologicznych, platform edukacyjnych, aplikacji, przykładów pracy z urządzeniami mobilnymi oraz mediami społecznościowymi i ich pozytywnego wpływu na pracę z uczniami. Podczas konferencji oraz warsztatów można będzie zapoznać się z przykładami kreatywnych zadań gotowych do wykorzystania w czasie pracy z uczniami na zajęciach integrujących, wychowawczych, budujących współpracę w grupie.

Poza tym program konferencji idealnie wpisuje się w priorytety MEN na nowy rok szkolny 2017/2018 w obszarach:

  • Podniesienie jakości edukacji matematycznej, przyrodniczej i informatycznej.
  • Bezpieczeństwo w internecie. Odpowiedzialne korzystanie z mediów społecznych.
  • Wzmacnianie wychowawczej roli szkoły.

Wszystkie informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie internetowej: www.eduinnowacje.pl  oraz w poniższym załączniku (harmonogram konferencji).

 

Zapraszamy do udziału.

Pliki do pobrania

Metryczka

Data publikacji 14.09.2017
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Kamil Kujawa
Osoba udostępniająca informację:
Kamil Kujawa
do góry