Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Konkurs kulinarny WorldSkills Poland 2019 - Informacje bieżące -

Nawigacja

Informacje bieżące

Strona znajduje się w archiwum.

Konkurs kulinarny WorldSkills Poland 2019

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji – instytucja koordynująca przygotowania Polski do udziału w międzynarodowych konkursach umiejętności zawodowych WorldSkills i EuroSkills zaprasza do udziału w konkursie kulinarnym WorldSkills Poland, którego jedną z nagród jest możliwość reprezentacji Polski podczas EuroSkills 2020 w Graz w konkurencji GOTOWANIE. Zgłoszenia można nadsyłać do 2 sierpnia 2019 roku.

Konkurs kulinarny WorldSkills Poland odbędzie się 30 września. Kierowany jest do młodych, ambitnych ludzi z pasją, którzy mają talent do gotowania, znają język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, którzy chcieliby reprezentować nasz kraj i rywalizować o medal z najlepszymi zawodnikami z całej Europy w konkurencji GOTOWANIE.

Więcej informacji, regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.

EuroSkills to organizowany co dwa lata prestiżowy, cieszący się dużym zainteresowaniem wśród instytucji edukacyjnych i rynku pracy, konkurs umiejętności zawodowych, w którym uczestniczą młodzi Europejczycy w wieku 18-25 lat w kilkudziesięciu konkurencjach Rywalizacja odbywa się na oczach ponad 100 tysięcy widzów zaproszonych niemalże ze wszystkich krajów Europy, a w promocję wydarzenia zaangażowane są prestiżowe stacje telewizyjne. Obok konkursów umiejętności zawodowych organizatorzy proponują drużynom udział w różnorodnych wydarzeniach towarzyszących.

 

Metryczka

Data publikacji 05.07.2019
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Materiały Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji
Osoba udostępniająca informację:
Agata Siekierska
do góry