Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Konkurs „Europejski Tydzień walki z rakiem 2017" - Informacje bieżące -

Nawigacja

Informacje bieżące

Strona znajduje się w archiwum.

Konkurs „Europejski Tydzień walki z rakiem 2017"

Zakład Epidemiologii i Prewencji Nowotworów Centrum Onkologii-Instytutu im. Marii Skłodowskiej - Curie w Warszawie zaprasza młodzież do uczestnictwa w konkursie pod nazwą "Europejski tydzień walki z rakiem 2017", organizowanym przez Stowarzyszenie Europejskich Lig Walki z Rakiem.

W konkursie mogą brać udział osoby w wieku od 13 do 25 lat. Aby wziąć w nim udział należy opublikować w serwisie instagram lub facebook zdjęcie w kreatywny sposób prezentujące jak można ustrzec się przed zachorowaniem na raka, stosując się do zaleceń Europejskiego kodeksu walki z rakiem.

Zdjęcie musi być pracą oryginalną (niedozwolone jest wykorzystywanie obrazów objętych prawem autorskim, przedstawiających znane osoby lub logotypy marek i firm). Zdjęcie musi być wykonane przez osobę uczestniczącą w konkursie (nie może być to praca innej osoby, np. rodzica, rówieśnika lub przyjaciela). Jedna osoba może zgłosić do konkursu maksymalnie dwa zdjęcia.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać od przedstawiciela Stowarzyszenia Europejskich Lig Walki z Rakiem, pani Mariam Beridze pod adresem e-mail:  intern@europeancancerleagues.org oraz na stronie internetowej konkursu.

Metryczka

Data publikacji 13.04.2017
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Anna Majewska
Osoba udostępniająca informację:
Anna Majewska
do góry